Стерилізатори

Портативні стерилізатори Seago

Підтримка гігієни порожнини рота – це цілий комплекс завдань. Замало тільки купити електричну зубну щітку або періодами користуватися іригатором. Важливо організувати бездоганний уходований процес предметів особистої гігієни.

Ультрафіолетовий стерилізатор щіток Seago допоможе позбутися від грибка, вірусів, бактерій. Ефективна робота приладу гарантує, що жоден мікроб не залишиться на щітині або лезі безпечної бритви.

Також, в якості профілактики стоматиту, для малюків існують спеціальні стерилізатори сосок і пустушок. Їх завжди можна взяти з собою на прогулянку або в поїздку.

Діти часто кидають соску на землю, забруднюючи її пилом. Простого протирання недостатньо, так як усуваючи бруд, на поверхні силіконового предмета залишаються хвороботворні мікроби. УФ стерилізатори для сосок виявляються чудовим рішенням як для домашнього застосування, так і в умовах прогулянок.

Стерилізатор зубної щітки Seago: характеристики і опис

Безпечний у використанні, з інтуїтивним управлінням, стерилізатор від Seago виконує антибактеріальну обробку таких предметів особистої гігієни, як електрична щітка, змінні насадки, бритви. До переваг можна віднести:

  • ресурс вбудованої УФ-лампи з діапазоном близько 8000 годин;
  • просте управління, налаштування режиму за допомогою мікроконтролера;
  • автоматичний цикл стерилізації всього за 6-9 хвилин;
  • місткість на 5 предметів;
  • здатність функціонувати як від батарейок, так і через мережевий адаптер.

Про стерилізаторі для пустушок

Головною перевагою приладу є те, що він завжди буде під рукою. Портативна конструкція в дизайні жовтого або зеленого яблучка виглядає акуратно. Також, перед покупкою варто ознайомитися з особливостями роботи стерилізатора для сосок і пустушок Seago:

  • мікроби і бактерії знищуються за рахунок інтенсивного згубного впливу УФ-променів і озону;
  • система працює від батарейок, компактні розміри і невелика вага;
  • час стерилізації займає від 6 до 9 хвилин;
  • безпечна комплектація з захистом від злому малюками.

Купити стерилізатор Seago для зубних щіток і пустушок

Коли необхідний стерилізатор для зубних щіток, купити надійного помічника з гарантією можна на сайті інтернет-магазину Seago. Кращі рішення для підтримки чистоти приладів і гігієни порожнини рота. Доставка відбувається по Києву та іншим містам країни через поштові служби.