Аксесуари

Аксесуари Seago: все для предметів гігієни

Ефективність звукових електричних щіток залежить від їх робочого стану. Важливо не тільки дотримуватися правил експлуатації, але і вчасно замінювати чистящі елементи. Насадка для електричної щітки – це змінна деталь, представлена у вигляді щітки з певною довжиною і жорсткістю ворсу.

Відповідно до думки фахівців, заміняти насадку слід кожні 3-6 місяців, в залежності від інтенсивності використання. Також, важливо підібрати кілька варіантів для очищення від нальоту при наявності карієсу, схильності до запальних процесів. Моделі з м’якою щетиною актуальні при чутливих зубах і слизової порожнини рота.

Актуальні насадки для електричної зубної щітки

Продукція Seago виконана відповідно до європейських стандартів якості, є безпечною для здоров’я споживача. Матеріалом для виготовлення щітинок виступає нейлонове волокно, створене за технологією DuPont.

Основним завданням стандартної зубної щітки буде усунення бактеріального нальоту і залишків їжі. Завдяки високочастотним звуковим коливанням в порожнині рота формується хвиля, яка поетапно омиває всі важкодоступні місця, включаючи міжзубний простір, задній ряд корінних зубів, внутрішню сторону різців та іклів, місце у ясен. Насадка для щітки, купити яку вийде в наборі пари, 3-х або або 5-ти штук, буває з:

  • класичною щетиною середньої жорсткості, універсальної овальної форми;
  • жорсткою щетиною для полірування, шліфування і роботи з карієсом, брекетами, мостами та іншими допоміжними конструкціями ортодонного призначення;
  • максимально м’якою щетиною для дбайливого очищення чутливих зон.

На окрему увагу заслуговують дитячі насадки для зубної щітки. Аксесуари цієї категорії відрізняються в розмірах, головка зі щетиною більш округла, а ворс м’якше, ніж на рішеннях для дорослих. Дитячі моделі Seago відмінно працюють з першими молочними зубками, не травмуючи їх за рахунок плавних поступальних рухів і зниженого числа звукових коливань.

Для зберігання звукових щіток призначений спеціальний футляр. Він незамінний в подорожах, стійкий до пошкоджень, обладнаний адаптером для підключення до електричної мережі.

Де купити аксесуари для зубної щітки Seago?

Вже знайшли свій ідеальний варіант для підтримки гігієни порожнини рота? Саме час вибрати додаткові аксесуари. Всі необхідні комплектуючі для догляду і зберігання представлені в каталозі сайту seago.com.ua. Продовжіть термін служби свого звукового помічника і Ваша усмішка завжди буде сяяти чистотою! Доставка замовлення можлива в Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та інших містах України.