Для дітей

Дитяча зубна щітка Seago: чистимо з задоволенням

Поширена серед батьків проблема – знайти таку зубну щітку, щоб малюк нарешті погодився чистити зуби. Коли прохання, умовляння і страшилки вже не допомагають, а малюк демонстративно викидає черговий засіб для гігієни, можна купити спеціальну дитячу електричну зубну щітку Seago.

Якісні прилади розроблені спеціально для найвимогливіших споживачів, – карапузів від 1 року до 14 років. З щітками Seago повсякденний догляд за зубками і порожниною рота перестане бути нудним. Яскравий дизайн, кумедне підсвічування і звукові сигнали таймера зроблять чистки не рутиною, а захоплюючою подією.

На відміну від стандартних мануальних моделей, звукова електрична щітка подарує тільки позитивні відчуття, привчить до щоденного чищення без зайвого стресу як для малюків, так і батьків.

Електрична зубна щітка Seago дітям по віковим групам

Моделі для дорослих в основному підбираються відповідно до вже існуючих проблем. Це може виявитися рішенням з відбілюючим впливом і шліфуванням поверхні зубів, захисту ясен при кровоточивості. У свою чергу, зубні щітки для дітей також мають ряд особливостей. Вибираючи предмет гігієни для дитини, важливо підібрати модель відповідно до віку:

  • від 1 до 3 років. Максимально м’яка щетина, щоб виключити можливість пошкодження слизової оболонки. Малюки обожнюють все пробувати на смак, тому навіть крихітна ранка в роті часто призводить до стоматиту. Також, робота електричного двигуна повинна залишатися на оборотах до 16 000 коливань/хвилину;
  • від 3 до 6 років. Для дитсадкової категорії також слід знайти щітку Seago з суперм’якої щетиною. Деякі малюки вже самостійно відправляються чистити зуби вранці і ввечері, що мається на увазі більший запас батареї і збільшену амплітуду коливань (близько 16 000 тис.);
  • від 6 до 12, 14 років. Практично моделі для дорослих, такі електричні щітки із середнім ступенем жорсткості, з розширеним функціоналом, рухами робочої поверхні до 30 000 тис.;

Як купити зубну щітку дитині і не нашкодити?

Характеристики, які важливо врахувати при виборі електричної дитячої зубної щітки Seago:

  • Параметри аксесуара. Електрощітки випускаються з ергономічним дизайном, відповідно до розмірів невеликої ручки. Малюк може сам розташувати щітку як йому зручно і приступити до гігієнічної процедури без допомоги батьків.
  • Розмір головки. Ця частина набагато менша, ніж на дорослих моделях. Чистяча основа створюється з урахуванням розмірів порожнини рота, передбачає дбайливу і продуктивну роботу.
  • Довжина, товщина і жорсткість ворсу. Невеликий тонкий ворс, найчастіше роздвоєний на кінцях, акуратно усуває плями і забрудненя. Порожнина рота залишається доглянутою, оскільки забирається щоденний бактеріальний наліт.
  • Продумана конструкція. Окремий пункт, дотримання якого гарантує безпеку дитині. Всі елементи повинні бути надійно зафіксовані, щоб карапуз не зміг дістатися до елементів живлення (батарейок) або відламати частину ручки.

Дитячі звукові зубні щітки, цікаві і стильні, презентує компанія Seago. Задовольнити інтерес до творчості з користю для здоров’я допоможуть лінійки Sonic. Милі малюнки тварин і приємна кольорова гамма салатового, блакитного, рожевого або лимонного відволічуть дитину від такої неприємної процедури. М’яка зубна щітка для дітей не зашкодить емалі і яснам, зупинить карієс на етапі формування, з легкістю усуне всі залишки їжі.

Купити кращі зубні щітки для дітей Seago

Цікавить надійна і безпечна зубна щітка, ціна якої виправдає очікування? Ласкаво просимо до каталогу магазину звукових електричних щіток Seago. Великий вибір з м’якою щетиною, зручною ручкою, креативним дизайном. Виявляється, дітей не так складно привчити чистити зуби! Досить замовити оригінальні рішення від Seago. Доставка замовлень по Києву, Харкову, Одесі, Львову та іншим містам України.