Для дорослих

Про звукові зубні щітки Seago для дорослих

Щоденний догляд за порожниною рота – це обов’язкова процедура, яка перешкоджає утворенню та поширенню карієсу. Має дане заняття і естетичну функцію. Ефективно усунути наліт і неприємний запах, попередити руйнування емалі, допоможе звукова зубна щітка від Seago.

Лінійка для дорослих включає кілька варіантів з різним переліком функцій. Індивідуальними бувають не тільки аксесуари і гаджети, але і засоби для особистої гігієни. У нашому каталозі обов’язково вийде знайти оптимальне поєднання акуратного дизайну і практичності.

Варто купити електричну зубну щітку Seago тим, хто не економить на здоров’ї. Особливістю товару виявиться комбінація вже знайомій багатьом механічного очищення електричними приладами з додатковим впливом високочастотних звукових коливань (рівень вібрації від 30 000 до 40 000 тис. рухів/хвилину в залежності від моделі). Сформована за рахунок роботи приладу циркуляція рідини, очистить забруднення в важкодоступних місцях, захищаючи від налипання залишків їжі, формування зубного каменю.

Електрична зубна щітка: доступні режими

В залежності від уподобань і вимог, вийде знайти модель на 3, 4 або максимальних 5 режимів роботи. Як вибрати зубну щітку дорослому? Перш за все оцініть список можливостей конкретного варіанту:

 • повсякденна чистка (Clean). Класичний догляд для усунення залишків їжі, плям і фарбування після вживання рідин, нормалізації бактеріального рівня ротової порожнини;
 • режим відбілювання (White). Робота з небажаною пігментацією за рахунок впливу більш інтенсивних і поступальних коротких вібрацій;
 • дбайлива чистка (Sensitive). Для чутливих зубів ідеальним режимом виявиться менш інтенсивний догляд.
 • полірування емалі (Polish). Максимально продуктивний режим з частотою до 40 000 рухів, за рахунок яких відбувається глибоке очищення і зняття жорсткого, вже огрубілого біля ясен нальоту.
 • режим масажу (Massage). Для приємних відчуттів підійде легкий масаж, що стимулює мікроциркуляцію крові, захищає від пародонтозу та інших захворювань ясен.

Seago – зубна щітка нового покоління

При виборі тієї чи іншої зубної щітки, покупцеві важлива не тільки «начинка», а й естетика в оформленні. Особливості сучасних звукових зубних щіток:

 • приємне на дотик покриття Soft Touch не дозволить пристрою вислизнути з рук;
 • на корпусі встановлені індикатори з LED підсвічуванням для нагадування про обраний режим роботи;
 • зручна система зарядки працює з підключенням до будь-якого джерела живлення через USB вхід;
 • наявність таймера допоможе відраховувати час чищення і через кожні 30 секунд подавати сигнал про переміщення до наступного квадрату зубного ряду.

Модельний ряд представлений рішеннями Seago SG і Seago Sonic SG в білому, чорному, рожевому або блакитному кольорі. Відмінними характеристиками буде кількість режимів роботи і змінних насадок з щетиною преміальної якості DuPont.

Переваги звукових зубних щіток

Чому класичні ручні засоби гігієни відходять у минуле і все більше покупців мають намір купити електричну зубну щітку? Відповідь досить проста:

 • Користуючись звуковим аналогом стандартної щітини, вдається досягти ідеальне очищення за більш короткий проміжок часу.
 • За рахунок вібрації і амплітуди приладу, рідина циркулює в порожнині рота, усуваючи забруднення з важкодоступних місць.
 • Потужний акумулятор з вбудованою літій-іонною батареєю залишається функціональним без додаткової підзарядки до 30 днів.
 • При наявності проблем з яснами або чутливими зубами, завжди є актуальний режим масажу або дбайливого очищення.

Купити зубні щітки Seago в Україні

Електрична зубна щітка, ціна якої залежить від моделі та серії, виправдає очікування найвимогливіших покупців. На сайті seago.com.ua можна ознайомитися з докладними описами про систему, вибрати електричну щітку для зубів з гарантією якості, доставкою по Києву та іншим містам країни.