Posted on

Електрична зубна щітка Seago і коронки

В кабінеті стоматолога часто можна почути питання: «а як Ви чистите зуби?»

І неспроста фахівці акцентують увагу на догляді за ротовою порожниною. Як показують опитування, більше 75% людей не вміють правильно чистити зуби. Саме з цієї причини формується зубний камінь, починається карієс, страждають від кровотечі ясна і погіршується стан коронок, які, здавалося б, зафіксовані навічно.

Ще 10 років тому вважалося, що електрична зубна щітка здатна пошкодити емаль за рахунок занадто інтенсивної амплітуди жорсткої щетини. Ще більше страждали ортодонтичні системи за типом імплантів і коронок.

Сучасні гаджети, включаючи лінійку звукових зубних щіток Seago, дбайливо ставляться до емалі, дбайливо знімають бактеріальний наліт і масажують ясенний край. При необхідності, можна купити спеціальну насадку для власників брекет-систем, пломб і коронок.

Звукові щітки, на відміну від ультразвукових, працюють з діапазоном коливань від 15 до 40 тис. Дана частота є оптимальною при наявності вінірів, пломб і коронок. Зазначеною інтенсивності досить для комфорту, підтримки гігієни ротової порожнини без втрати якості стоматологічних конструкцій.

Показання до застосування звукової електрощітки:

  • усунення м’якого і твердого бактеріального нальоту;
  • пародонтоз і пародонтит;
  • необхідність чистити незнімні ортодонтичні коригувальні апарати;
  • наявність мостів, повних і полукоронок, різних накладок, вкладок і вінірів.

Як показує практика, застосування звукової електричної щітки Seago при встановлених металокерамічних коронках цілком виправдано. Це універсальний спосіб для дбайливого очищення, підтримання гігієни, усунення неприємного запаху і профілактики захворювань ротової порожнини.